Twórcze lato 2021 z Robotomatem

Szukasz miejsca w którym twoje dziecko spędzi wartościowo czas podczas wakacji?
Chcesz aby każdy dzień twojej pociechy wypełniony był mądrą zabawą oraz aktywnością fizyczną na świeżym powietrzu? Chcesz mieć pewność, że twoje dziecko spędzi letni czas w bezpiecznym miejscu, pod opieką wykwalifikowanych instruktorów? Zapraszamy na lato z Robotomatem.

Dla kogo?

Nasza oferta przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat.

Gdzie?
Zajęcia będą odbywały się w Zespole Szkół- Samorządowych w Sułkowicach- Bolęcinie, ul. Racławicka 188, 34-125 Sułkowice. Placówka ta jest najlepiej wyposażoną szkołą w gminie Andrychów, dodatkowo jej położenie daje możliwość bezpiecznej organizacji zajęć na świeżym powietrzu.

Kiedy?

  • I turnus: 28 czerwca – 2 lipca 2021r
  • II turnus: 5 lipca- 9 lipca 2021r.

Dodatkowe informacje:

  •  Zajęcia programowe trwają od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-15:00.Istnieje możliwość zapewnienia opieki uczestnikom w godz. 8:00-16:00.
  • Zapewniamy stałą opiekę wykwalifikowanej kadry oraz fantastyczną zabawę.
  • Wyżywienie obejmuje: drugie śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek oraz stały dostęp do wody ( wszelkie alergie i nietolerancje pokarmowe prosimy odnotować w karcie uczestnika).
  • Ubezpieczenie NW.
  • Półkolonia jest zgłoszona do bazy wypoczynku MEN.

Program:

Nasz program jest bardzo różnorodny, możemy go podzielić na kilka kategorii:

* zrób to sam– zajęcia podczas, których dzieci same będą mogły tworzyć, doświadczać i eksperymentować, min. tworzenie magicznych ogrodów, eko warsztaty- czerpanie papieru, projektowanie i wytwarzanie własnych koszulek, laboratorium chemiczne.

* naukowe– zajęcia, dzięki którym w ciekawy sposób poszerzymy wiedzę twojego dziecka, a co najważniejsze będzie się ono fantastycznie przy tym bawić. Będziemy eksplorować, eksperymentować, poszukiwać, tropić, rozwiązywać, oglądać, rozszyfrowywać… Będziemy codziennie konstruować i ożywiać roboty, czeka nas matematyczny escape room, turniej gier planszowych oraz matematyczna gra terenowa.

* ruchowe– na naszej półkolonii nie może oczywiście zabraknąć codziennej porcji ruchu.  Wiemy jak szczególnie jest to ważne zwłaszcza teraz, gdy dużo czasu spędzamy przed komputerem. Dlatego dla naszych uczestników przygotowaliśmy program, który owocuje w aktywnie spędzony czas na świeżym powietrzu. Będziemy tańczyć, śpiewać, naśladować, rzucać challenge…W programie pojawią się między innymi warsztaty taneczne, gry terenowe, a także codzienne animacje na świeżym powietrzu.

* wycieczki– wybierzemy się na górską wędrówkę, której zwieńczeniem będzie ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz na fantastyczną przygodę w Funparku Fantazja.

Zapewniamy podwyższone standardy bezpieczeństwa i higieny, m.in.:
•    ograniczenie liczby dzieci w grupie,
•    indywidualne badanie kontrolne temperatury przed wejściem wszystkich osób,
•    dostęp do środków dezynfekcji oraz obowiązek ich stosowania przez wszystkich wchodzących, dezynfekcja i częste wietrzenie sal, dezynfekcja używanego sprzętu,
•    przestrzeganie zaleceń Głównego Inspektoratu Sanitarnego.